E-learning

Szanowni Państwo

od 19 stycznia 2013 roku nowa ustawa wprowadziła wielkie zmiany w szkoleniu kandydatów na kierowców. Pozwala przeprowadzać teoretyczną część kursu przez internet. Oznacza to że kandydat na kierowcę nie musi uczęszczać na zajęcia teoretyczne do ośrodka szkolenia kierowców ale może je odbyć w swoim domu siedząc wygodnie przed komputerem.

Ośrodek Szkolenia Kierowców ROMA wychodząc na przeciw oczekiwaniom słuchaczy podjął współpracę z firmą dysponującą programem szkolenia kierowców przez internet. 

Innowacyjna metoda szkolenia została już uruchomiona. Wszystko od A do Z! Zapraszamy!

Zachęcamy przyszłych słuchaczy do skorzystania z naszej oferty oraz odwiedzania naszej strony internetowej.Wejście do portalu szkoleniowego

KONTAKT

Bytom, ul. Witczaka 51/2

tel. 32 282-89-48
fax 32 282-89-48

kom. 535 669 192
romabytom@onet.eu

CZYNNE:
Pn - Pt    8:00-18:00

sprawdź jak dojechać

Bytom - Miechowice, ul. Felińskiego 28

tel. 797 355 681
romabytom@onet.eu

CZYNNE:
Pn - Pt    8:00-18:00

sprawdź jak dojechać

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

sprawdź jak dojechać

Od 2000 roku zajmujemy się szkoleniem osób ubiegającychsię o uprawnienia do kierowania pojazdami.

Bogaci w wieloletnią praktykę oferujemy państwu doświadczoną kadrę wykładowców i instruktorów, którzy nauczą przyszłych kierowców zasad prawidłowego, a także bezpiecznego poruszania się po naszych drogach.

Równocześnie, mając na uwadze dobro klientów, oraz jakość świadczonych usług, oferujemy Państwu nowoczesne materiały dydaktyczne, opracowane przez wysokiej klasy specjalistów.

Od początku istnienia firmy przeszkoliliśmy tysiące osób, w zakresie różnych kategorii prawa jazdy.